Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W DNIU 11.01.2015

 ZAWODNIK DARIUSZ HLEK STARTOWAŁ W MISTRZOSTWACH POLSKI W KOLARSTWIE PRZEŁAJOWYM

 KTÓRE ODBYŁY SIĘ BYTOWIE

 W KATEGORI MASTERS II B   WYWALCZYŁ IV MIEJSCE.

GRATULACJE

01 lutego 2014 pan Marian Turowski – Właściciel RoweryTurowski.pl, jeden z najlepszych średniodystansowców lat osiemdziesiątych, wielokrotny mistrz Polski, wicemistrz świata (drużyna) z Bassano del Grappa (1985), olimpijczyk z Seulu (1988) podjął decyzję o utworzeniu grupy kolarskiej. Celem drużyny jest promowanie firmy pana Mariana Turowskiego w trakcie wyścigów kolarskich rozgrywanych na terenie Polski zachodniej.

 

Firma pana Turowskiego już wielu lat wspiera zachodniopomorskie kolarstwo. Zawodnicy pod szyldem RoweryTurowski zwyciężali w wielu wyścigach. Do tej pory kolarze reprezentujący RoweryTurowski tworzyli nieformalny zespół przyjaciół sklepu rowerowego. W roku 2014 założyciel grupy pan Marian Turowski chce położyć nacisk na wynik sportowy grupy i więcej uwagi zwrócić na przygotowanie zawodników do startu.