Historia

O nas

Team-1.jpg
Sklep rowerowy z bogatą przeszłością

Z pasji do sportu, rowerów i wolności!

Odkąd pamiętam, rowery były obecne w moim życiu. Po zakończeniu kariery zawodniczej pragnąłem, aby moja ścieżka zawodowa nadal była związana z kolarstwem.

Za namową żony i znajomych postanowiłem w 1992 roku otworzyć sklep rowerowy – to był strzał w dziesiątkę. Kontakt z osobami pasjonującymi się sportami rowerowymi daje mi stały zastrzyk energii. Nadal angażuje się w propagowanie kolarstwa, między innymi prowadząc amatorską drużynę Rowery Turowski Team.

Z rowerowymi pozdrowieniami

Marian Turowski
Założyciel i właściciel Rowery Turowski
Profesjonalizm w każdym calu

Dobre sklepy rowerowe

Należymy do sieci „Dobre Sklepy Rowerowe” i wspólnie dostarczamy najlepszy asortyment dla rowerzystów amatorskich oraz zawodowych. Profesjonalne podejście jest fundamentem naszej działalności. Przed każdym sezonem nasi mechanicy uczestniczą w szkoleniach technicznych i produktowych – po to, aby jak najlepiej doradzić przy zakupie nowego pojazdu, a także serwisować rowery z dbałością o każdy szczegół.

Sklep rowerowy na osiedlu Majowym

Salon rowerowy w Szczecinie

Nasz salon stacjonarny znajduje się przy ulicy Wierzyńskiego 5 w Szczecinie (Osiedle Majowe). Tutaj możesz zostawić swój rower pod opieką najlepszych mechaników. Nasi doradcy chętnie pomogą Ci wybrać sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb, a przy okazji wypróbujesz interesujący Cię rower przed zakupem.

Szeroki wybór asortymentu rowerowego, fachowe doradztwo, pasja do kolarstwa to cechy, które nas wyróżniają. Dla nas rowery to nie tylko biznes – to sposób na życie!

Co mówią o nas klienci

Sprawdź opinie zadowolonych klientów

Pragniemy, aby każda osoba wychodząca z naszego sklepu rowerowego była maksymalnie zadowolona, dlatego chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania, doradzamy i proponujemy atrakcyjne zniżki!

„W salonie Rowery Turowskie Panowie pomogli mi świadomie wybrać swój pierwszy rower. Mimo że na początku myślałam o rowerze miejskim, Panowie przekonali mnie do modelu trekkingowego i w ogóle nie żałuję. Zdecydowanie bardziej uniwersalny, a ostatnio częściej z chłopakiem jeździmy po lasach - miejskim byłoby ciężko…”

Magda Klientka salonu stacjonarnego

„Rower oddany na serwis w poniedziałek był gotowy już na środę. Wszystko zrobione, luzy wyeliminowane, chodzi, jak ma chodzić. Mogę polecić serwis.”

Bartek Klient serwisu rowerowego

„Ze sklepem bardzo dobry kontakt, szybko załatwiłem częściowy zwrot zamówienia, a środki były na koncie już po kilku dniach. Polecam!”

Adam Klient sklepu internetowego
Rowery Turowski

Nasi partnerzy